GJIKO – GJONI

GJIKO – GJONI

YouTube player

The song will repeat

Most liked comments about the video

Realiteti jon Shqiptar,shpresojm qe cdokush ta kuptoj mesazhin e ksaj kenges,te gjith ato qe jane ne Hasmeri shpresoj qe ti lene anash Hasmerit,Vellavrasjet dhe ti japin duart e pajtimit.

Gjiko Te Lumte me ke prek me ket tekst ma ke perkujtu rastin tim qe me ka ndodh ne vitin 2016 Aksidentalisht me vetur ka Vdekur nje person ishalla zoti ma fal familja ma falen un vazhdoj jeten por shum i shkaterruar shpirtnisht Beni Kujdes Ju Lutem ne Gjdo Situat πŸ™πŸ»

Nje nder kenget me te bukura ne historinΓ« e hip-hopit Shqiptar.Respekte Gjiko πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Mu ka rrenqeth krejt trupi, teksti teper i ndjeshem, deri tani kenga me e mire qe kam ndegju najher πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯

Bravooo Gjikoooo ⭐, ju raft nvesh shum njerzve kjo kang 🎯

Ma nfund ni kong qe e prek realitetin ton.

gjiko faleminderit per kete keng, super mesazh ! suksese meriton per kete kenge dhe mesazhe