Shaliani – Ramazani ne Gurbet

Shaliani – Ramazani ne Gurbet (Official Video 4K)

YouTube player

The song will repeat

Most liked comments about the video

Kjo kenge do te mbetet ne mendje dhe ne zemrat e te gjithe…Muslimaneve ne Gurbet ❤🙏

Allahu agjerim të leht Besimtarve Musliman, Allahu na ruajt nga qdo e keqe, E ty Shalihan ta dhasht Zoti gjithmon zërin me kendu edhe per neve Gurbetqaret, ai qe esht n Gurbet e kupton më leht ju prsh.nga Zvicrra

Te Lumt shum Respekt,A gurbeti sado i mir ashtu i idht,malli na ka mor valla po qa me ba jeta kshtu e ka,Allahu jau ruajt prinderit kush i ka ,e ata qe si kan me Xhehnet Allahu jau past shperbly,Urime krejt Vllaznive e Motrave Muslimane muaj i bekuar I Ramazanit Allahu na Pranoft Lutjet e Agjerimin Amin☝☝☝Selam nga Gjermania

Te lumtë goja. Nje kenge shume e goditur. Qe na prek te gjithve .nje ramazan te mbare per te gjithe🙏🙏💞💞🇦🇱🇦🇱🇨🇵🇨🇵

Shumë këngë e bukur na ke prek ne shpirt neve ne mergim !!! Agjerim te leht te gjithve 🤲

Rrespekt shalian, per neve qe jem ne gurbet edim sa mall kem per familje, te gjith shqipev uroj Agjerim te leht Zoti jav pranoft Agjerimin 🤲🤲🤲