Mozzik x Getinjo – Toto Rina

Mozzik x Getinjo – Toto Rina

YouTube player

The song will repeat

Most liked comments about the video

Mozzik sikur gjith ka Guxim me nxjerr ksi lloj Muzike , per ket arsyje e Respektoj shum. Muzika dhe pjesa e dyve ke shum e fort tingllon mir refreni shum nice . Nje kritik e kam , titulli sme pelqen hiq edhe pse tingllon lidhet mir me refren e dyta: osht qe kjo kang ritmike ka mu ngu edhe nga rinia qe hala sduhet mi msu fjal pissta . Kto e dini dyt ju por prap shkruni tekste tilla . Sme pelqyn do fjal ne tekst por the Rest ke 🔥💪

Je artisti ma i mir qe e ka Balkani dhe na ke bo shum krenar me suksesin tend🥰❤️ Edhe kjo kong me pelqen si krejt tjerat me ni stil ndryshe, por gjithqesi nuk esht stili yt besoj. Ktheu ne stilin e ALBUMIT «Mozzart» aty je ti dhe qajo esht muzika dhe stili yt👑🔥 Na mungon qaj Mozzik me qato kong

Pjesa 2 qe ishte edhe surprize shum pa lidhje mu duk k*ri p*dhi cdo sekonde 🤷 e pa nevojshme plus qe esht bere dhe bajat me kto flajet banale qe kan fillu I perdorin te gjith kengetaret 🤕 gjithsesi gezuar per pjesen e par 🍻🍾🔥

👊💣🔥🔥🔥 Riesen Respekt 🥰 Bestes Lied 😍🤗💞 “Herzlichen Glückwunsch zum neuen Album”. 🥳🎊🎉

This song came at my life Changing moment…. I’ll remember that and hear this song always….Mozzik flavor forever ❤️🙏🏻

Sa bukur eshte ti degjosh vellezerit te kendojne serisht bashke 👍👍

🇩🇪🥰 Mozzik und Getinjo ❤ Herzlichen Glückwunsch zu deinem neuen Album ❤ ❤. Ich bin dein Fan 🤘 ❤😘 Sehr cool 🥳🥳 💯 💯

“Njeriun e bënë të fortë ndërgjëgja e qetë.”